Busy do Holandii - przejedź się z nami

Busy do HolandiiPrzewozy do Holandii – busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec w ofercie GOLD BUS

Firma transportowa GOLD BUS oprócz przewozów do Belgii zajmuje się także transportem pasażerów oraz paczek do Holandii w systemie door to door. Wyznaczona przez nas trasa do Holandii obejmuje oczywiste destynacje –  np. Amsterdam, Rotterdam czy Hagę, lecz zatrzymujemy się także w wielu innych miejscowościach takich jak m.in. s-Hertogenbosch, Bergen op Zoom, lub Maastricht.

Doskonałe przygotowanie naszego zespołu oraz zawsze idealny stan techniczny naszych busów wyposażonych w klimatyzację, wygodne fotele oraz odtwarzacze DVD, daje Państwu możliwość bezpiecznego i szybkiego przejazdu w miłej atmosferze. Regularne odjazdy naszych busów do Holandii oraz mnogość dostępnych terminów, pozwalają naszym klientom swobodnie zaplanować podróż. Dodatkową zaletą podróżowania z nami jest długa lista polskich miast, do których możemy przyjechać specjalnie po to, by odebrać Cię i Twój bagaż, a wśród nich m.in. Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Szczebrzeszyn i mnóstwo innych miejscowości w województwach podkarpackim, lubelskim i śląskim.

Chcesz dojechać do Holandii szybko, bezpiecznie, a jednocześnie niewielkim kosztem? Sprawdź dostępne terminy, a następnie zarezerwuj przejazd z GOLD BUS. Jako uzupełnienie dowozów pasażerskich naszym klientom oferujemy także transport paczek – nie tylko tych o standardowych rozmiarach, ale także większych przedmiotów. Jakich? To zależy od Ciebie! Do każdej prośby klienta podchodzimy indywidualnie i razem ustalamy kwotę za transport.