Transport paczek

transport-paczek-page

Przewóz paczek do Belgii, Holandii i Niemiec – bezpieczny transport z GOLD BUS

GOLD BUS od wielu lat zajmuje się profesjonalnym przewozem pasażerów oraz rzeczy między Polską a Belgią, Holandią i Niemcami. Zarówno pasażerów, jak i paczki transportujemy z zastosowaniem systemu door to door, czyli bezpośrednio od drzwi do drzwi. Lista miast, z których możemy odebrać od Ciebie paczkę, jest długa – obejmuje m.in. Rzeszów, Stalową Wolę, Biłgoraj czy Szczebrzeszyn.

Przewozimy paczki o standardowych gabarytach (np. żywność), ale także wszelkie inne przedmioty, które jesteśmy w stanie zmieścić w naszym busie. Dotychczas na zlecenie naszych klientów dokonywaliśmy przewozu do Belgii, Niemiec czy Holandii, takich przedmiotów jak m.in. meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD,  okna, skutery, rowery, czy motocykle.

To, co wyróżnia nasze usługi spośród innych firm transportowych to indywidualne podejście do każdego klienta – wycenę zlecenia uzależniamy od rozmiarów i wagi paczki.  Dodatkową zaletą oferowanych przez nas przewozów do Belgii są regularne wyjazdy, co pozwoli Ci na swobodne zaplanowanie swojej podróży lub przekazanie nam paczki w dogodnym terminie. Obiecujemy także szybkie dostarczenie przesyłki, która dotrze do adresata w ciągu 24 godzin od odjazdu.

Planujesz, tymczasowo lub na stałe, zamieszkać w Belgii, Holandii czy Niemczech i chcesz przekazać już przebywającej tam rodzinie, czy przyjaciołom niektóre ze swoich rzeczy? A może po prostu chcesz coś bliskiej Ci osobie, ale dzieli Was setki kilometrów? Zadzwoń lub napisz do nas. Koszt przewozu w jednym z busów do Belgii i innych destynacji GOLD BUS szacuje indywidualnie zależnie od tego, co chcesz nam powierzyć. Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!

CO WYRÓŻNIA NASZE USŁUGI:

  • indywidualna wycena - do każdego klienta i zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem i wyczuciem
  • szybkie terminy - regularne wyjazdy pozwalają Nam oferować dogodne dla Państwa terminy