Przewóz osób

przewoz-osob-2

Przewóz osób do Belgii z Biłgoraja, Jarosławia i innych miast – GOLD BUS

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej coraz więcej Polaków decyduje się na podróż do Belgii, Holandii lub Niemiec, najczęściej w celach zarobkowych, lecz także i turystycznych. Działalność GOLD BUS jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na tanie i jednocześnie komfortowe przewozy z Polski do tych krajów. Oferowany przez nas przewóz do Belgii, obejmujący zarówno pasażerów, jak i paczki, opiera się na systemie door to door. Oznacza to, że odbierzemy się spod Twojego domu i dowieziemy na podany adres w Belgii, Holandii czy w Niemczech.

Nasze usługi są dostępne przede wszystkim dla klientów zamieszkałych w  województwie lubelskim, śląskim oraz podkarpackim. Oferowane przez GOLD BUS busy do Belgii startują m.in. ze Szczebrzeszyna, Zaworska, a także z Janowa Lubelskiego, Stalowej Woli, Bytomia i wielu innych miejscowości.

Dlaczego warto wybrać akurat GOLD BUS? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy doświadczeni w tym, czym się zajmujemy i zawsze wybieramy najszybszą i jednocześnie najbardziej bezpieczną trasę. Ponadto odjazdy zawsze odbywają się regularnie – któryś z terminów na pewno pokryje się z Twoimi planami. Nasze busy przechodzą kompleksowy przegląd techniczny, zanim pozwolimy wsiąść do nich naszym klientom -  w skład ich wyposażenia wchodzą komfortowe fotele oraz odtwarzacz DVD mający na celu odwrócić uwagę pasażerów od trudu wielogodzinnego przejazdu.

W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na profesjonalizm oraz wysoką kulturę osobistą zatrudnianych kierowców, ponieważ to szczególnie na nich spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych klientów.

Chcesz dowiedzieć się, czy trasa GOLD BUS obejmuje także cel Twojej podróży? Jesteś ciekaw przygotowanych przez nas promocji? Zapraszamy do kontaktu –odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy.