O firmie

Wygodna alternatywa dla samolotów – przewozy do Belgii z GOLD BUS

Wyjazd za granicę zawsze wiąże się z wieloma godzinami nużącej jazdy i problemami związanymi z przewozem rzeczy, których chcielibyśmy zabrać jak najwięcej. Firma transportowa GOLD BUS oferująca przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec, jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, którzy wybierają się do jednego z tych krajów.

Dzięki nam dojedziesz do Belgii, Holandii lub Niemiec z wielu miast w Polsce, m.in. z Rzeszowa, Biłgoraju, Stalowej Woli czy Krasnegostawu. Regularnie pokonywane przez nas trasy znamy na pamięć – dzięki doświadczonym, zawsze uprzejmym kierowcom oraz ubezpieczeniu OC, AC, NNW i ASSISTANCE nie musisz martwic się o bezpieczeństwo swoje lub przekazywanej przez Ciebie paczki.

W przewozie paczek nie ograniczamy się do niewielkich pakunków – możemy przewieźć wszystko, co jest w stanie zmieścić się w naszym przestronnym samochodzie. Nieistotne czy będzie to żywność, korespondencja, rower czy sprzęt AGD – każdą przesyłkę przetransportujemy z jednakową ostrożnością.

Ziewasz na samą myśl o wielu godzinach bezczynnego siedzenia w oczekiwaniu na koniec podróży? Pasażerów oraz paczki przewozimy w nowoczesnych, zawsze sprawnych, busach Ford Transit wyposażonych w odtwarzacz DVD. Dzięki wyświetlanym filmom przestaniesz odliczać minuty do momentu dotarcia do celu, a wygodne fotele pozwolą Ci na komfortową drzemkę.

Jako dodatkową usługę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, GOLD BUS poleca wynajem busów wraz z kierowcą -  rozwiązanie doskonałe w przypadku organizowania różnego rodzaju eventów.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani podróżowaniem z GOLD BUS, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przy pomocy formularza on-line, znajdującego się na naszej stronie. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy również spis miejscowości oraz czytelną mapkę pokazujące, jak duży obszar obsługują nasze busy do Belgii oraz Holandii i Niemiec. Z nami dojadą Państwo do celu szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

o-firmie-page

Zachęcamy do zarezerwowania przewozu już teraz.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza dostępnego na Naszej stronie!

REZERWACJA ONLINE