Busy do Holandii - przejedź się z nami

Busy do HolandiiDoskonałe przygotowanie naszego zespołu oraz busów daje Państwu możliwość bezpiecznego i szybkiego przejazdu międzynarodowego. Dysponując flotą wyposażoną w klimatyzacje, wygodne fotele oraz odtwarzacze DVD jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom jedne z najlepszych na polskim rynku warunków podróży do Holandii. Dzięki temu wielogodzinna jazda minie Państwu komfortowo oraz w miłej atmosferze. Wszystkich zainteresowanych szczegółami technicznymi posiadanych przez nas busów zapraszamy do zakładki „Kontakt” oraz do galerii naszych pojazdów do Holandii.

Busy w systemie door to door – przewóz osób i paczek

Działamy w systemie door to door, co znaczy, że nie tylko odbierzemy Państwa pod konkretnym adresem, ale i dowieziemy pod same drzwi na trasie, którą obierają każdego dnia nasze busy. Dla zainteresowany szczegółami zasięgu działalności naszej firmy (np. konkretnymi miastami, do których dojeżdżamy jadąc do Holandii) przygotowaliśmy specjalną mapkę oraz spis miejscowości na terenie obsługiwanych przez nas krajów. Oprócz przewozu osób, nasze busy obsługują również zlecenia na przewóz paczek oraz transport większych grup (za każde 8 osób przysługuje Państwu rabat na przejazd do Holandii).

Mamy duże doświadczenie w transporcie pasażerów do Holandii!

Bezpieczeństwo, atrakcyjny cennik oraz pełna sprawność techniczna pojazdów – z nami długie trasy miną ci bardzo szybko. Poza tym nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na to, że:

  • zawsze uwzględniamy indywidualne prośby naszych klientów i jak najbardziej elastycznie staramy się dostosować warunki przewozu do Holandii do indywidualnych wymagań pasażerów,
  • rezerwując busy w naszej firmie (telefonicznie lub on-line) mają Państwo również gwarancję dostępu do najbardziej dogodnych terminów, gdyż trasę tę pokonujemy regularnie,
  • dzięki częstym podróżom z naszymi pasażerami doskonale znamy topografię autostrad i dróg, które pozwalają nam na opracowanie najbardziej optymalnej trasy podczas wszystkich przewozów międzynarodowych.